Mercedes-Benz

Kamkoliv vás srdce táhne.

Vozy s pohonem všech kol 4MATIC.

Operativní leasing již od 11 800 Kč měsíčně.

4MATIC je mnohem více než standardní pohon všech 4 kol. Tento systém se automaticky přizpůsobuje konkrétní situaci, aby vám umožnil jet po různých typech terénu i různých površích.

Pokud kterékoliv ze čtyř kol začne podkluzovat, přenese se náhon automaticky na kolo na opačné straně – ať už je to kterékoliv. I pokud budou mít problémy tři kola ze čtyř, to čtvrté se přizpůsobí aktuálním podmínkám vaší jízdy. Zajištěn je tak skutečný požitek z jízdy na jakékoliv silnici!

Chytrý

Systém 4MATIC pohání automatická převodovka se 7 nebo 9 stupni. Zároveň spolupracuje s dalším vybavením auta, jako je systém ABS (Antilock Braking System), 4-ETS (4-wheel Electronic Traction System) a ESP® (Electronic Stability Program), aby bylo možné přesně reagovat na požadavky každého jednotlivého kola.

Adaptabilní

Když jedete rovně, pak se obvykle všechna čtyři kola otáčejí stejnou rychlostí. Když ale jedete do zatáčky, musí dvě vnější kola ujet delší vzdálenost než kola vnitřní. To znamená, že levé a pravé kolo musí být schopné se otáčet různou rychlostí. Systém 4MATIC nepřetržitě sleduje rychlost každého kola, aby v každé situaci věděl, zda se otáčí správně nebo ne. 

Stabilní

Váš vůz zůstává za všech okolností stabilní bez ohledu na to, jak je zrovna pohon mezi čtyřmi koly rozložen. Ať už chcete, aby byl lehký a hbitý nebo silný a efektivní, je systém 4MATIC dokonalým společníkem na cesty v každém ročním období.

Řada 4MATIC

Prohlédněte si celou nabídku.