Mercedes-Benz

Komfort a bezpečnost

Nastupte a opřete se – s komfortními funkcemi v novém EQE.

Komfort interiéru

Jízda prožívaná všemi smysly. Prémiový a luxusní pocit z jízdy je výsledkem inovací a zkušeností. Dokonalá souhra inovací a technicky promyšlených komfortních výbav Vám umožňuje plně elektrický prožitek z jízdy na nejvyšší úrovni.

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem

Nový jemný prachový filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) dokáže se svým filtračním výkonem zbavit vzduch proudící do interiéru až 99,65 % nejmenších částic, jako jsou pyly a drobné prachové částice, a také neutralizovat nepříjemné zápachy.

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce

Dokonalá podpora: osm vzduchových komor a čtyři vibrační prvky zajišťují na příplatkových ortopedických sedadlech maximální komfort. Deset masážních programů ve dvou intenzitách učiní z každé jízdy wellness program. Prvotřídní ergonomický komfort sezení je nepostradatelný zejména na dlouhých trasách.

Sada akustického komfortu

Sada akustického komfortu

Díky rozsáhlým opatřením za účelem zvukové izolace zažijete v interiéru nejvyšší úroveň zvukového komfortu. O klidnou atmosféru se mimo jiné starají speciální akustické pěny a součásti podvozku s obzvláště nízkými vibracemi.