Mercedes-Benz

Nabíjení a dojezd

Dlouhý dojezd. Nulové lokální emise.
Plně elektrický dojezd až567-654 km (WLTP)
Doba nabíjení32 minut nabito na 80%*

* Doba nabíjení odpovídá nabití z 10 na 80 % plného nabití při použití rychlonabíjecí stanice na stejnosměrný proud s napájecím napětím 400 V a elektrickým proudem minimálně 500 A.

Přípojku najdete všude.

Nabíjecí infrastruktura je optimálně přizpůsobena Vašim individuálním potřebám. Pohodlně a rychle doma pomocí wallboxu? Na cestách na veřejných nabíjecích stanicích? Nebo během zastávky na nabíjení na dálnici pomocí rychlonabíjecí stanice? To vše je možné a zajišťuje maximální komfort nabíjení.

Nabíjení na cestách.

Nové EQE můžete nabíjet na bezpočtu veřejných nabíjecích stanic na stejnosměrný nebo střídavý proud. Po dobu, co jste ve městě nebo v restauraci, můžete nabíjet například pomocí standardního nabíjecího kabelu s výkonem při nabíjení 11 kW (za příplatek také 22 kW) na veřejných nabíjecích stanicích na střídavý proud. A na delších trasách můžete nové EQE rychle nabít pomocí rychlonabíjecích stanic na stejnosměrný proud, které se nacházejí například na řadě dálničních odpočívadel. Využijte vysoce výkonnou nabíjecí síť společnosti IONITY, která je rozmístěna podél všech hlavních dopravních tras Evropy. S Mercedes me Charge získáte přístup k celosvětově největší síti nabíjecích stanic s více než 500 000 nabíjecích stanic. Autentizace u nabíjecí stanice se provádí zcela jednoduše přes systém MBUX, aplikaci Mercedes me, kartu Mercedes me Charge nebo ‒ což je pro EQE zcela nové ‒ pomocí Plug & Charge přímo na nabíjecím kabelu. Kromě toho nabíjíte s Mercedes me Charge po celé Evropě vždy zeleně. Společnost Mercedes-Benz prostřednictvím vysoce kvalitních osvědčení o původu elektřiny garantuje, že elektrický proud protékající při nabíjení přes Mercedes me Charge je do sítě přiváděn z obnovitelných zdrojů.

Nabíjení doma.

S wallboxem Mercedes-Benz se Váš domov promění v nabíjecí stanici: díky výkonnému nabíjecímu systému na střídavý proud se zde EQE nabíjí s výkonem až 22 kW (3fázově) – a tudíž mnohokrát rychleji než pomocí běžné elektrické zásuvky. Díky wallboxu Mercedes-Benz máte navíc možnost řídit a zobrazit procesy nabíjení prostřednictvím aplikace Mercedes me. Instalaci wallboxu Vám zajistí náš partner pro instalaci, který Vám navíc zodpoví všechny Vaše dotazy týkající se nabíjení doma.