Mercedes-Benz

Vítejte v části pro firemní zákazníky osobních vozů Mercedes-Benz společnosti M 3000, a.s.

Pokud Vaše firma uvažuje o zahrnutí vozů Mercedes-Benz do svého vozového parku, jste zde na správné adrese.

Proč oslovit Fleet management Mercedes-Benz M 3000?

- Aktivní přístup certifikovaných specialistů pro fleetový prodej
- Vozový park vyhrazený pro prodej fleetovým klientům
- Individuální přístup
- Zajimavé cenové podmínky závislé na odebraném množství vozidel
- Odborné poradenství při zajišťování financování vozů
- Speciální podmínky pro firemní zákazníky u sesterské společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
- Zvýhodněné ceny při platbách servisních prací a doplňků
- Pozvání na akce pro naše významné klienty
- Komplexní řešení firemního vozového parku
- Široká nabídka modelů od osobních po dodávková a nákladní vozidla Mercedes-Benz

Naše poslání

Naše oddělení pro firemní zákazníky Vám může na základě detailní analýzy Vašich potřeb navrhnout optimální řešení pro nákup osobních vozidel Mercedes-Benz. Naše vozidla se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí, komfortem cestování a bezpečností, to vše při rozumných nákladech na provoz a vysoké zůstatkové hodnotě. To je předurčuje jako vynikající flotilová vozidla pro firemní autoparky, zejména pro střední a vyšší management.

Cenová nabídka na míru

Na základě počtu odebraných vozů Vám připravíme výjimečnou cenovou nabídku. Navíc jsme schopni Vám navrhnout zajímavé způsoby financování formou finančního či operativního leasingu, a to prostřednictvím naší sesterské společnosti Mercedes-Benz Financial Services, s.r.o.

Servisní smlouva

Užitečným produktem pro Vaši firmu může být servisní smlouva, která je variabilní a obsahuje například: rozšířenou záruku, pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem, díly podléhající opotřebení, pneumatiky a další. To Vám umožní lépe kontrolovat Váš firemní park, vyhnout se neočekávaným výdajům a pomocí fixních měsíčních splátek plánovat provozní náklady.

ISP - Integrovaný servisní paket

Dále nabízíme také firemním zákazníkům možnost získání integrovaného servisního paketu (ISP) a to za velmi atraktivní ceny navíc ke slevám pro firemní zákazníky. Pro další informace můžete kontaktovat prodejní síť Mercedes-Benz nebo přímo fleetového manažera.

Jsme připraveni Vás kdykoliv a kdekoliv navštívit, analyzovat Vaše potřeby a navrhnout pro Vás optimální řešení šité na míru tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám i ekonomickým možnostem Vaší firmy. Těšíme se na Vaší poptávku!