Mercedes-Benz

Originální díly Mercedes-Benz.

Staráme se o budoucnost vašeho Mercedesu.

Každý originální díl Mercedes-Benz podléhá stejným přísným normám jako každé vozidlo Mercedes-Benz, které náš závod opouští. Na základě zkušeností nasbíraných za více než sto let výroby vozů a náhradních dílů se maximálně snažíme o to, aby všechny mimořádné vlastnosti vašeho vozu zůstaly neporušené: od příslovečné kvality a ověřených standardů bezpečnosti po neomylnou spolehlivost - po stovky tisíc najetých kilometrů. Odolnost a vynikající poměr ceny a kvality našich originálních dílů z nich činí obzvláště hospodárné řešení.

Přesně stanovené specifikace výrobce, komplexní kontroly a rozsáhlé testy zaručují, že každý originální díl Mercedes-Benz vyhovuje nejvyšším standardům kvality a představuje vyspělou moderní technologii.

Sofistikovaný systém síťového propojení našich globálních logistických center zaručuje, že jakýkoli originální díl Mercedes-Benz se k vašemu prodejci dostane, jak nejrychleji to bude možné. Pevné ceny, které pro originální díly Mercedes-Benz nabízíme, zahrnují i montáž, takže náklady na opravu jsou vždy transparentní a můžete s nimi předem počítat.